Linia produkcyjna

W 2009 roku formalnie utworzono Shenzhen Viston Technology Co., Ltd., koncentrując się na badaniach i rozwoju technologii oczyszczania wody, produkcji i sprzedaży produktów do oczyszczania wody.W tym samym roku zorganizowaliśmy wysokiej klasy ekspertów technicznych w branży, aby zbudować światowej klasy centra badawczo-rozwojowe, laboratoria, a także warsztaty produkcyjne, w tym formowanie, wtryskiwanie tworzyw sztucznych, linie montażowe i tak dalej.

 

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 2

 

OEM / ODM

W 2010 roku nasz zespół techniczny firmy Viston przeprowadził dogłębne badania wszystkich rodzajów wody oraz przeprowadził analizy próbek wody w ośrodkach badawczo-rozwojowych i laboratoriach w celu przetestowania czystości różnych technologii filtracji, inwestując w kluczowe technologie przy ogromnych funduszach i zasobach technologicznych.po prawie dwóch latach ciężkiej pracy udało się wprowadzić na rynek pierwszy produkt do oczyszczania wody, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem rynku.

 

2011 - do tej pory kontynuowaliśmy poszerzanie zalet technologicznych, innowacyjnych badań i rozwoju wszelkiego rodzaju systemów filtracji wody, uzyskaliśmy dziesiątki niezależnych praw własności intelektualnej i wprowadziliśmy ponad 70 projektów produktów do oczyszczania wody, w tym

  1. seria domowych oczyszczaczy wody z systemem RO lub UF, na przykład stołowe dozowniki do oczyszczania wody, stacjonarne bezzbiornikowe dozowniki do filtracji wody, bezpośrednio podłączone oczyszczacze wody, podzlewozmywakowy oczyszczacz wody, 600 gpd, 800 gpd, 1200 gpd, 1600 gpd oczyszczacze wody o dużym przepływie lub filtry, dozownik do oczyszczania wody bogatej w wodór itp.
  2. Seria zmiękczaczy do domowych lub przemysłowych systemów RO, dostępne są 1 tony, 1,5 tony, 2 tony, 2,5 tony dla modeli domowych, wszystkie inne pojemności można dostosować do potrzeb.
  3. Wskaźnik samoprodukcji części wynosi aż 90%, oprócz kluczowych membran UF i RO, w naszej fabryce dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria i armatura do oczyszczaczy wody.można je również dostosować.

 

nie tylko przekazaliśmy koncepcję zdrowej wody pitnej setkom milionów ludzi, ale także dostarczamy wraz z partnerami stylowe i wysokiej jakości produkty na całym świecie.sprawić, by coraz więcej ludzi piło czystą, zdrową wodę.

 

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

 

 

 

 

R & D

Istnieją różne źródła wody i potrzeby w zakresie wody pitnej na całym świecie, kopiując z żądaniami ODM.Zespół badawczo-rozwojowy Viserton zbudował różne modele oczyszczaczy wody i systemów filtracji wody dla naszych nowych lub stałych klientów.

 

Na przykład zanurzacze wody bogatej w wodór, dozowniki podgrzewaczy wody, stołowy dystrybutor wody z filtrami, wszelkiego rodzaju oczyszczacze wody i tak dalej.

 

Zostaw wiadomość